Apžvalgos bokštas

2015 m. rugsėjo mėnesį oficialiai atidarytas Biržų regioninio parko apžvalgos bokštas, nuo kurio matosi Kirkilų karstinių ežerėlių unikalus kraštovaizdžis.


Apžvalgos bokšto aukštis yra beveik 32 metrai. Beveik 30 kvadratinių metrų ploto apžvalgos aikštelė yra 30 metrų aukštyje. Nuo šios aikštelės matyti ne vien karstiniai ežerėliai, bet ir Kirkilų kaimas, šalia esančios vietovės.


Tam tikrose bokšto vietose įrengti suoliukai, o bokšto apatinėje dalyje įrengtas amfiteatras, skirtas mažiems renginiams, pamokoms ar tiesiog trumpalaikiam poilsiui.


Prie apžvalgos bokšto įrengta automobilių stovėjimo aikštelė, nuo kurios link bokšto, suoliukų vingiuoja nutiesti takeliai.Kaip rasti apžvalgos bokštą?


Apžvalgos bokštas
yra Kirkilų kaime, prie Kirkilų karstinių ežerėlių. 
Kirkilų kaime, pravažiavę kairėje pusėje esančias Kirkilų kaimo kapinaites dešinėje kelio pusėje išvysite kelio ženklą, nukreipiantį į Kirkilų karstinius ežerėlius. Pasukę į dešinę  žvyruota Ežerėlių gatve pasieksite apžvalgos bokštą.