Apie projektą:

Biržų regioninio parko direkcija, su 7 partneriais iš Lietuvos ir Latvijos, įgyvendina projektą “Informacinės technologijos geresniam pasienio regionų pasiekiamumui”, akronimas – “E-prieinamumas”, Nr. LLV-389 (angl. „ICT for better accessibility in sustainable border regions”, acronym – “E-Accessibility”, Project index LLV-389).

Latvijai atstovauja Gamtos apsaugos agentūra, Kraslavos savivaldybė bei Dvietės slėnio seniūnijų asociacija, Lietuvai – Biržų, Kurtuvėnų, Gražutės regionių parkų direkcijos, Zarasų turizmo informacijos centras, projekto vadovaujantis partneris – Šiaulių regiono plėtros agentūra.

Projektas vykdomas pagal 2007-2013 m. Latvijos-Lietuvos bendradarbiavimo per sieną programą (Latvia-Lithuania cross border cooperation programme) (http://www.latlit.eu).

Projekto įgyvendinimo laikotarpis: 14 mėn. (2014 m. kovo 3 d. – 2015 m. balandžio 30 d.).

Bendra projektui skirta paramos suma – 362 698,42 EUR. Biržų regioninio parko direkcijos biudžetas – 32 997,36 EUR.

Projekto vykdymo laikotarpiu Biržų regioniniame parke planuojama:

1) Įrengti belaidžio interneto prieigos tašką;
2) Įrengti infoterminalą šalia Biržų regioninio parko lankytojų centro;
3) Sukurti mobiliają aplikaciją išmaniesiems telefonams ir planšetiniams kompiuteriams;
4) Sukurti virtualų gidą;
5) Atnaujinti Biržų regioninio parko direkcijos internetinę svetainę;
6) Atnaujinti stendų informaciją