Paremk saugomas teritorijas!

Paremk saugomas teritorijas!
Džiaugiamės sulaukdami jūsų saugomose teritorijose. Tikimės, kad mūsų sukurta infrastruktūra – apžvalgos bokštai, pažintiniai takai, informaciniai stendai, atokvėpio vietos padeda jums geriau pažinti gamtą, atrasti nuostabiausius jos lobius.
Tam, kad visuomet galėtume šią infrastruktūrą prižiūrėti ir parengti jums naudotis, ne paslaptis, – reikia lėšų. Todėl tikimės, kad prisidėsite įsigydami lankytojo bilietą.
1 eurą – kainuoja vienkartinis lankytojo bilietas lankyti vieną saugomą teritoriją bilieto įsigijimo dieną.
25 eurus – kainuoja metinis lankytojo bilietas, kuris galioja 12 mėnesių nuo įsigijimo dienos visose saugomose teritorijose, asmeniui arba šeimai, kurią sudaro 2 ar daugiau asmenų ir ne mažiau kaip vienas iš jų yra vaikas iki 18 metų.
Lankytojo bilietą galite įsigyti regioninių parkų lankytojų centruose, aplinkosauginių, švietėjiškų renginių vietose, poilsiavietėse, stovyklavietėse, prie pažintinių takų, trasų.
Lankytojo bilietą galima įsigyti ir „Perlo“ terminaluose, „Bilietai.lt” internetinėje platinimo sistemoje, „Bilietai.lt” kasose, tiesa, reikės mokėti administravimo mokestį.
Patogiausia bilietą pirkti trumpąja žinute (SMS). Jo kaina – 1,35 EUR (lankytojo bilietas 1 EUR ir 0,35 EUR aptarnavimo mokestis).
Numeriu 1860 siųskite žinutę su įrašytu regioninio parko trumpiniu:
Biržų RP – BRP
Ačiū, kad remiate regioninius parkus!
Kam panaudojame už lankytojų bilietus surinktas lėšas, skelbiame ASTD.lrv.lt ir regioninių parkų svetainėse.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *