BARSUKO OLOJE APSYGYVENO ŠIKŠNOSPARNIAI

BARSUKO OLOJE APSYGYVENO ŠIKŠNOSPARNIAI
Atvykę šiandiena išmatuoti padidėjusios 2017 metais atsivėrusios smegduobės buvome nustebinti šikšnosparnių apsigyvenusių Barsuko olos urvuose. Smegduobės gyliui pamatuoti pasinaudojome ultragarso tolimačiu ir taip galimai pažadinome šiuos gyvūnėlius.
Lankytojų prašome nesiartinti prie besiformuojančios įgriuvos!
Barsuko ola patenka į Karajimiškio kraštovaizdžio draustinį ir į Europos sąjungos saugomų teritorijų tinklą Natura 2000 Buveinių apsaugai svarbią teritoriją „Karajimiškio kaimo apylinkės“. Šios teritorijos steigimo tikslai: stepinių, aliuvinių pievų, karbonatinių uolienų atodangų bei vienintelės Lietuvoje olų buveinės.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *