Paslaugų tiekėjus ir produktų gamintojus kviečiame teikti paraiškas Biržų regioninio produkto ženklui gauti

Saugomų teritorijų produkto ženklas „Antytė“ buvo sukurtas 2013 m. Jo tikslas – skatinti darnų turizmą ir vystymąsi. Biržų regioninio parko produkto ženklas suteikiamas šioje saugomoje teritorijoje pagamintoms prekėms ir paslaugoms, teikiamoms vadovaujantis tokiais kriterijais kaip autentiškumas, gyvosios gamtos tausojimas, nauda vietos bendruomenei ir kt. Ženklas yra suteikiamas įvertinus pareiškėjų atitikimą nustatytiems kriterijams.

Paraiškos priimamos iki 2022 m. balandžio 27 d. adresu: Biržų regioninio parko direkcija, Biržai, Rotušės g.10.

Daugiau informacijos galima rasti čia.

Iškilus klausimams prašome kreiptis telefonu 8 687 58343 arba el. paštu info@birzuparkas.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *