Širvėnos ežero valymo renginys

2022 m. balandžio 9 dieną įvyko Širvėnos ežero valymo renginys. Renginys buvo organizuojamas Biržų regioninio parko direkcijos įgyvendinant projektą „Kuržemės ir Šiaurės Lietuvos ežerų valdymo bei priežiūros tobulinimas“ (LIVE LAKE) LLI-449. Renginio tikslas buvo surinkti šiukšles ežero pakrantėse ir salose. Norime pasidžiaugti, jog atsirado dalyvių, kuriems rūpi Širvėnos ežero grožis, gamta bei bendras Biržų įvaizdis. Dėkojame dalyviams, prisijungusiems prie švaros akcijos. Akimirkas iš renginio galite išvysti nuotraukose.

Kadangi dalyvių skaičius nebuvo labai didelis, o šiukšlių Širvėnos ežere dar daug, bus organizuojamas antras Širvėnos ežero valymo renginys 2022 m. balandžio 28 d.

Tikimės, jog atsiras daugiau dalyvių, norinčių prisidėti prie švaros akcijos.

Renginys organizuojamas įgyvendinant projektą „Kuržemės ir Šiaurės Lietuvos ežerų valdymo bei priežiūros tobulinimas“ (LIVE LAKE) LLI-449.

Pagrindinis projekto tikslas yra padidinti ežerų išteklių naudojimo efektyvumą bei priežiūrą.

Projektą finansuoja 2014–2020 m. Interreg V-A Latvijos ir Lietuvos programa. Visas projekto biudžetas – 981 754,99 EUR. Iš jų – bendrasis Europos regioninės plėtros fondo finansavimas – 834 491,70 EUR.

Už šios informacijos turinį atsako Biržų regioninio parko direkcija. Jokiomis aplinkybėmis negali būti laikoma, kad jis atspindi Europos Sąjungos nuomonę.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *