Prasidėjo rudens kelionių akcija „Atrask GEO vietas“!

Atraskite neatrastą – leiskitės į nuotykius ir atraskite vieną iš 120 GEO objektų ir laimėkite prizą!

Akcijos taisyklės:

– nuvykti į vieną iš akcijoje nurodytų lankytinų vietų (žemėlapį rasite čia);

– pasidalinti nuotrauka (su tekstu arba be jo) savo Facebook ar Instagram profiliuose (turi būti viešai prieinama);

– Įdėkite grotažymę #AtraskGEO ir #AtraskGEOvietas

Kiekvieną savaitę vienas laimėtojas tiek Latvijoje, tiek Lietuvoje gaus kuprinę!

Jūsų rudens nuotykis GEO vietų maršrute prasideda!

Daugiau informacijos apie akciją.


Akcija organizuojama įgyvendinant 2014–2020 m. Interreg V-A Latvijos ir Lietuvos bendradarbiavimo per siena programos projektą „Unikalių geologinių ir geomorfologinių gamtos vertybių naudojimas plėtojant žaliąjį pažintinį turizmą“ Nr. LLI-483 (GEOTOUR).
Projektu siekiama sustiprinti žinias apie unikalias gamtos vertybes bei sukurti naują pažintinio turizmo maršrutą lankytojams, kviečiantį juos apsilankyti ne tik didžiuosiuose miestuose, bet nepamiršti mažesnių miestų ir miestelių.
Projekto biudžetas – 650 tūkst. Eur. Iš ju Europos regioninės plėtros fondo bendrasis finansavimas – 552 tūkst. Eur.