Paroda „Gyvenimas ežere“

Į Biržų regioninį parką atkeliavo paroda „Gyvenimas ežere“ (latviškai – Dzīvība ezerā). Projekto partneriai – Aplinkos apsaugos tarnyba Latvijoje – sukūrė keliaujančią parodą, skirtą Latvijos Kuržemės ežerams.

Iki kovo 31 d. Biržų regioniniame parke bus eksponuojama ši informatyvi ir atraktyvi EŽERAMS skirta paroda. Spalvinguose stenduose smagus personažas „Profesorius Šoniplauka“ (lot. Amphipoda – vėžiagyvis, turinti svarbų vaidmenį ekosistemoje) vaizdžiai pasakoja apie ežerus ir jo gyventojus – vandens augalus, gyvūnus, žuvis, vabzdžius ir paukščius, ežerų kilmę ir jų vystymąsi, žūtį ir žmogaus vaidmenį visame tame.

Parodoje pristatomi Latvijos Kuržemės ežerai ir jų gyventojai. Skirtingi ir visi verti dėmesio. Nes tik mokydamiesi, tyrinėdami ir suprasdami išmoksime pažinti ir apsaugoti ežerus. Apie tai ir yra ši paroda. Beje, pasitikrinti savo žinias galėsite žaisdami prie stendų esančius lavinamuosius žaidimus!!!

Bendrą latvių ir lietuvių projektą „Kuržemės ir Šiaurės Lietuvos ežerų valdymo bei priežiūros tobulinimas“ iš dalies finansavo 2014-2020 m. Interreg V-A Latvijos ir Lietuvos bendradarbiavimo per sieną programa.

Kviečiame aplankyti parodą! Parodos lankymas – nemokamas.

Registracija būtina.

Kontaktai – Aukštaitijos saugomų teritorijų direkcijos projektų koordinatorė Danutė Kondrotienė, tel. +370 608 51598, danute.kondrotiene@saugoma.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *